מעוניינים להכניס מכונות ממכר אוטומטיות למקום שלכם? מכונות חטיפים יכניסו מתיקות וטעם טוב למוסדות ציבוריים, לרבות מרפאות, משרדים, מרכזי שירות לקוחות, מפעלים, עסקים ומוסדות לימוד. אז אם אתם מעוניינים להכניס שירותי הזנה למקום שלכם מבלי להפעיל קיוסק, מכונות חטיפים אוטומטיות מהוות בחירה ראשונה או שילוב מנצח עם מכונות קפה.

חטיפי בריאות

מכונות ממכר אוטומטיות יודעות למכור גם בריאות ואנחנו מאמינים במזון בריאות גם כשמדובר בחטיפים. אצלנו במכונות יש שפע חטיפי בריאות ואנרגיה שפשוט עוזרים להעביר את היום בכייף. סטודנטים הלומדים שעות רבות וזקוקים לשמירה על ריכוז בהרצאות, אנשי צוות רפואי במשמרות ארוכות וסתם זריקת אנרגיה באמצע היום, בתור לפקיד או בעבודה מאומצת בסביבת יצור.

לא קיבלת לא שילמת

אין דבר מכעיס יותר שאתם משלמים ולא מקבלים, ניעור מכונות וחבטות נמרצות אינם חוקיים ולא יביאו לכם את החטיף שכל כך רציתם. עם מנגנון "לא קיבלת לא שילמת", אתם משלמים ומקבלים, לא קיבלתם? אולי המכונה ליד תהיה יותר נדיבה. בקיצור, כשאתם רוצים לחסוך מעצמכם תלונות על מכונות ש"עקצו" צרכנים תמימים במקום שלכם, תדאגו לפנות לחברה שברשותה מכונות חטיפים אוטומטיות אמינות.

קטלוג מכונות החטיפים

 

רוצה להכניס מעט טעם ורווחה אצלך לעסק? התקשר עכשיו אל מ.א אוטומטים – 1700-700-731

קטגוריות הקטלוג

מכונות קפה

מכונות משקאות

מכונות חטיפים

מכונות מזון

AMS האמריקאית – מכונות חטיפים אוטומטיות נדרשות ל-100% אמינות. המכונה הזאת פועלת בשיטת הסלילים ומבטיחה את גביית התשלום רק עם הספקת המוצר בפועל. עם וויטרינה שקופה ותצוגה ברורה המכונה מספקת חטיפים מתוקים ומלוחים, חטיפי אנרגיה ועוד. כמו כן המערכת מבוקרת מרחוק לשליטה על תקינותה ומעקב אחר מצב המלאי העדכני בכל עת.

AMS משולבת משקאות – יש לנו מכונות חטיפים אוטומטיות שיודעות לעשות יותר. גרסה מתקדמת זאת של מכונת חטיפים, בעלת נפח ומנגנון קירור חזק מאפשרת בנוסף לחטיפים, גם מכירת מזון לרבות כריכים, סלטים ארוזים ומשקאות. מכונה זאת פועלת בשיטת הסלילים ומבטיחה את גביית התשלום רק עם הספקת המוצר בפועל וכן מבוקרת סביב השעון לתקינותה תוך התעדכנות מתמדת במצב המלאי.

מכונות חטיפים אוטומטיות לכולם

  • מכונות חטיפים במוסדות לימוד – זמן ההתרעננות של התלמידים הינו חיוני ביותר להמשך תהליך הלימוד. שתיה קלה וחטיף הינה דרך בדוקה לחדש את מלאי האנרגיה של הסטודנטים שלכם. מכונות ממכר אוטומטיות מועילות להישגים ואת התוצאות רואים בסוף הסמסטר.
  • מכונות חטיפים במוסדות ציבוריים וממשלתיים – אנשים הממתינים בתור לשירותים שונים, זקוקים לפעמים למשהו נחמד להתפנק איתו. צוות העובדים יכול בין לבין לחטוף משהו ממש ליד המשרד ולהמשיך את שגרת היום. כל זה ללא צורך בקיוסק, מחסן וצוות שמנהל ומנקה. מכניסים כסף או את כרטיס החיוב ונהנים מזריקת אנרגיה נחמדה באמצע היום.
  • מרפאות ובתי חולים – כולם נהנים כשיש מכונות חטיפים אוטומטיות במרפאות. מטופלים הממתינים זמן רב וצוותים רפואיים העסוקים סביב השעון. המבקרים הרבים שמגיעים, נוטלים חלק בחגיגה ורוכשים לעצמם וליקיריהם חטיפים לעידוד מצב הרוח והזדמנות להביע דאגה וחיבה מתוקה או אולי מלוחה.