• מעוניינים להציב מכונות קפה אוטומטיות? יש לכם סיבה מצוינת, 90% מהישראלים שותים קפה לפחות פעם ביום. משרדים, עסקים ומוסדות שונים מספקים לאנשים שירותים עם מכונות ממכר אוטומטיות בהשקעה מינימלית ונהנים מהכנסה נוספת ושביעות רצון כללית.

  יש לנו קפה טרי לכולם:

  • מכונת קפה למשרד – קודש הקודשים בסביבה המשרדית הינו מכונת הקפה. זה המקום שבו נפגשים ומחליפים רעיונות וסיפורים. גיבוש חברתי עם טעם של רעננות זה המנוע של ההון האנושי אצלכם ורצוי לטפח אותו עם קפה איכותי, שנטחן על המקום, את התמורה מרגישים בחיוכים והאנרגיה בכל מקום אצלכם.
  • מכונות קפה למוסדות – אם אתם מוסד ציבורי או שירות ממשלתי, הצבת מכונות ממכר אוטומטיות ובמיוחד מכונה להכנת קפה מובנת מאליה ודורשת מחשבה מראש. שתיית קפה בין השיעורים, או בתור לשירות בריאותי או ביורוקרטי מרגיע ומרענן ומשאיר טעם ורושם טוב הבאים לידי ביטוי בשביעות רצון ושיתוף פעולה. במיוחד נכון הדבר כשאתם מוסד לימודי – כשהסטודנטים ערניים זה בא לידי ביטוי בציונים וברמה של המקום.
  • מכונות קפה במפעל –מכונות ממכר אוטומטיות לרווחת העובדים ושקט נפשי לכם. אין צורך לפרט הרבה על החשיבות הרבה שיש לערנות בעבודה יצרנית, במיוחד עם שעות עבודה ארוכות ומשמרות לילה מתישות. מכונות קפה אוטומטיות הינן פתרון סביב השעון לצורך, הנפשי, פיזי והבטיחותי של העובדים שלכם. את השיפור בתפוקה אתם כבר תראו בסוף החודש, את החיוכים והמרץ תראו מיד.

   

  קטלוג מכונות קפה

  אם גם אתה רוצה להנות מהיתרונות הברורים שבמכונת קפה אוטומטית ולספק את הצורך של 90% מהאנשים על הצד הטוב ביותר, התקשר עכשיו למ.א אוטומטים והזמן עוד היום את מכונת הקפה האיכותית בישראל – 1700-700-731

  קטגוריות הקטלוג

  מכונות קפה

  מכונות משקאות

  מכונות חטיפים

  מכונות מזון

  מכונות קפה אוטומטיות שמתאימות לכם

  הקפה אצלכם פשוט נפלא…אתם יותר ממקום עבודה, ספק שירות או מקום לימודים, עכשיו אתם גם מקום עם ניחוחות ומגוון טעמים. לאיזה מכונת קפה אתם זקוקים? ברשותנו מכונות קפה אוטומטיות משוכללות וגדולות בתשלום במקום ציבורי או קומפקטיות ואיכותיות למשרד. מגדירים את הצרכים ומזמינים מכונות ממכר אוטומטיות מתאימות עם חברה שמספקת לכם שירות שמריח נפלא, אז איך אתם אוהבים את הקפה שלכם?

  בריו (Brio) – מכונה איטלקית חזקה שמספקת מגוון סוגי קפה של עד מאות משתמשים כמו מוסדות ועסקים בינוניים. המכונה מופיעה ב – 4 דגמים הכוללים אפשרות לטחינת פולי קפה, נס קפה, הטענת כוסות פנימית או ידנית חיצונית.

  קורו (Koro) – אז מה עם מקיאטו, סנוב? מכונה איטלקית, משרדית קומפקטית ושובבה שתטחן לכם את הקפה מהפולים בו במקום לארומה מושלמת. אז איך אתם אוהבים את הקפה שלכם? מקיאטו, אספרסו קצר או קפה הפוך עשיר בחלב טרי המכונה שואבת חלב טרי ממתקן קירור ומקציפה כמו בבית קפה איכותי.

  קיקו (Kiko) כשאתם צריכים מכונות קפה אוטומטיות גדולות אתם לוקחים את קיקו. המכונה הגדולה הזאת יודעת לעשות הרבה מאד סוגי משקאות חמים: נס קפה, אספרסו, קפה הפוך, קפוצ'ינו, שוקו חם, פרנץ' וונילה, תה נענע ועוד. המכונה מופיעה ב- 2 דגמים Nescafe או Espresso וקיבולת של 300 כוסות בנפח 200סמ"ק ועם יכולת הזרמת קפה משמעותית במקום ציבורי.

  שירות ואמינות סביב השעון

  בשביל שמכונות הקפה שלנו יעבדו בשבילכם וישרתו הרבה לקוחות מרוצים, אתם צריכים שירות מקיף. אנו למ.א אוטומטים מגיעים אליכם ומספקים שירות במקום ככל שנדרש. מכונות ממכר אוטומטיות שאנו מציבים, מחוברות למערכת בקרה מרכזית המנתרת באופן רציף את מצב המלאי ותקינותן. אנשי השירות שלנו דואגים לכך שהמכונות יהיו במצב אופטימלי לפעולה. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם פתרונות עבור מכונות קפה אוטומטיות המתאימים לכם. התקשרו עכשיו לטלפון 1-700-700-731 ונוכל לספק לכם יותר מידע על מכונות ממכר אוטומטיות שאנו משכירים ומוכרים בכל הארץ.