מתלבטים לגבי מכונות ממכר אוטומטיות? מעוניינים להכניס אצלכם טעם ורעננות? ברור לכם בוודאי שמכונות אוטומטיות מספקות שירות מועיל לאנשים אצלכם, רק כשזה בא עם תפעול ותחזוקה מושלמים מחברה אמינה. אנחנו במ.א אוטומטים מספקים מגוון מכונות המספקות מזון, חטיפים ושתיה חמה וקרה למוסדות ועסקים עם שירות ותפעול ברמה גבוהה.

אין כמו משקה קר ביום חם. מכונות שתיה אוטומטיות כמו גם מכונת פחיות של מ.א אוטומטים מספקות את הצימאון של כולם וזאת בלי צורך בהקמת קיוסק ושעבוד לתפעול מעיק. המכונות המתקדמות שלנו, זמינות תמיד לספק את כל הצרכים אצלכם. הרווח המגולם בהחזקת מכונת שתייה אוטומטית אצלכם, אינו מסתכם רק בתזרים מזומנים, אלה גם בשביעות רצון האנשים במקום, עובדים, לקוחות, תלמידים ועוברים ושבים.

קטלוג מכונת פחיות ומכונות שתייה

לשיחת ייעוץ חינם עם איש מקצוע מטעם מ.א אוטומטים התקשר עכשיו אל – 1700-700-731

קטגוריות הקטלוג

מכונות קפה

מכונת פחיות | מכונות שתייה | מכונת שתייה

מכונות חטיפים

מכונות מזון

בשביל שירות טוב צריך גם מכונות איכותיות שמתאימות לצרכים אצלכם. עיינו בקטלוג ותוכלו למצוא את המכונה שלכם ממגוון מכונות ממכר אוטומטיות:

  • Royal 650 מכונת שתייה אטומה וגדולה זאת, מספקת משקאות קלים בפחיות ובקבוקים ומסוגלת לפעול בחוץ ובפנים. עם מיתוג לבחירתכם המואר וברור מלפנים, אף אחד לא יחמיץ אותה.
  • מכונת vendo מכונת שתייה אטומה וצרה זאת מתאימה למקומות צרים. עם אמינות מושלמת, היא תציע משקאות קלים, בחוץ או בפנים, ללא תקלות לשנים. מכילה עד 400 פחיות או לחלופין 200 בקבוקים.
  • Dixie narcoהמכונה השקופה הזאת בעלת נפח אכסון גדול וידועה באמינותה. בניגוד למכונות האטומות, אין למקם אותה במקומות פתוחים. בעלת קיבולת מקסימלית של 450 בקבוקים ופחיות.
  • משולבת משקאות, מעדני חלב וחטיפים – מכונות שתיה אוטומטיות שמספקות כמות, מגוון ושקיפות. המכונה האיכותית הזאת מצוידת במנגנון "לא קיבלת לא שלמת" שתחסוך לכם עוגמת נפש מיותרת.

הלקוחות שלנו

מכונת פחיות או מכונות שתיה אוטומטיות נותנות לכם רווח ומעניקות לכולם שירות וזאת ללא התעסקות, עבור מגוון עסקים ומסודות ממשלתיים וציבוריים:

  • בנייני משרדים – עושים פאוזה עם שתיה קלה. העובדים ישמחו לעשות סיבוב ולקנות להם שתיה קלה ומשיבת נפש ולחזור בכוחות מחודשים למטלות שלהם. אין צורך להתרחק יותר מידי ולא להתמהמה, השתייה נמצאת הכי קרוב שאפשר לסביבה המקומית.
  • בתי חולים ומרפאות – נעים במסדרון ובלובי. אנשי צוות רפואי ישמחו מידי פעם להתרענן במהלך משמרות ארוכות. מטופלים ומבקרים ינצלו את הזמן לטיול ופינוק קטן על הדרך. עם זמינות ושירות של מכונות שתיה אוטומטיות סביב השעון המשרתות את כולם ומשפרות את ההכנסות אצלכם.
  • מוסדות לימוד – קמפוס תוסס. אוניברסיטאות, מכללות ומוסדות לימוד נוספים המספקים מכונות ממכר אוטומטיות לתלמידים מעניקים שירות חיוני להתרעננות בשעות לימודים ארוכות. מכונות שתיה אוטומטיות מועילות במיוחד בימי הקיץ בהם אפשר להשיג משקה מרענן ומשיב נפש.
  • מפעלים ותעשיה – שותים ומרווים את הצימאון. כידוע בימים חמים צריך לשתות יותר. נכון הדבר במיוחד כשמעורבת בכך עבודה פיזית ובמשמרות שבהם צריך לשמור על ריכוז למען הבטיחות והתפוקה. המשקאות הקלים מכילים ריכוז גבוה של סוכרים וחלקם גם קופאין המהווים מקור אנרגיה ורעננות.
  • בתי עסק – קונים עוד. כשאתם מכניסים מכונות שתיה אוטומטיות לבתי עסק אתם מגדילים את מחזור המכירות שלכם, דרך רכישה של לקוחות וגם עובדים. לקוחות קונים משקאות, מתרעננים ולא ממהרים לעזוב ואילו העובדים משלימים אנרגיה שאבדה במהלך המשמרת.

מספקים תפעול מושלם עבור מכונות שתיה אוטומטיות

שירות מכונות ממכר אוטומטיות שאנו מציעים לכם מגיע עם מערכות בקרה המנתרות את תקינות מכונת השתייה וכן את מצב המלאי. לכן אתם יכולים ליהנות מערך המוסף שמעניקות מכונות אלה ובלי כאבי ראש מיותרים. השאירו פרטים עכשיו, או התקשרו לטלפון 1-700-700-731 ונחזור אליכם עם פתרונות עבור מכונות שתיה אוטומטיות שמתאימות לכם.