חברת אביגיאלי אחזקות בע"מ החברה הינה החברה הפרטית המובילה בישראל בתחום הפעלת מכונות אוטומטיות לממכר מזון ומשקאות .

החברה מתפעלת כיום כמעל – 1000 נקודות מכירה בפריסה ארצית באמצעות צוות עובדים נרחב האמון על מתן השירות המקצועי והאיכותי ביותר. משרדי החברה ומרכזה הלוגיסטי ממוקמים באזור התעשייה חולון.

במה אנחנו מאמינים….

IMG_1846חברת אביגיאלי פרצה לתחום האוטומטיים בשל אימוץ סטנדרט שירות קפדני שאין שני לו בישראל .אנו בחברת אביגיאלי רואים לנגד עיננו את צרכי הלקוח ומחויבים בצורה בלתי מתפשרת למתן שירות מהיר , מקצועי ואמין , תוך שימת דגש על חדשנות הן בתחום הטכנולוגי והן למול צרכי השוק ולקוחותינו. כל זאת מושג על ידי הצבת מכונות מהמתקדמות בעולם , הכשרת סגל עובדים הטוב מסוגו , אכיפת מנגנון "אפס תקלות" על כל מערך התפעול ומיסוד נורמות שירות ומענה מיידי לצרכי הלקוחות 24 שעות ביממה .

המכונות והמותגים

hot_drink_machineהמכונות האוטומטיות של חברת אביגיא-לי הינן מהמתקדמות בישראל הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינת הנדסת האנוש ופשטות ההפעלה. המכונות חדשניות , נוחות להפעלה ומצוידות במנגנון עודף "אפס תקלות" לכל מטבע ישראלי. נפחי המכונות גדולים על מנת לספק מגוון רחב של מוצרים ללקוח , המכונות בעלות מנגנון עמידות למים, מוגנות מפני חבלה בזדון ומבוטחות על פי חוק.

החברה מספקת ללקוחותיה את המוצרים האיכותיים והמובילים בשוק המזון הישראלי במחירים ללא תחרות, חברות כגון : קוקה קולה , טמפו , ספרינג , שטראוס , אוסם ועלית.

בד בבד לאספקת מגוון רחב של מוצרים טריים במחירים זולים ללקוחותינו, אנו מקפידים על מנגנון בקרת איכות כחלק בלתי ניפרד מתפיסת עולמנו כנותני שירות.