חברת מ.א אוטומטים בע"מ החברה הינה החברה הפרטית המובילה בישראל בתחום הפעלת מכונות אוטומטיות לממכר מזון ומשקאות .

החברה מתפעלת כיום כמעל – 1000 נקודות מכירה בפריסה ארצית באמצעות צוות עובדים נרחב האמון על מתן השירות המקצועי והאיכותי ביותר. משרדי החברה ומרכזה הלוגיסטי ממוקמים באזור התעשייה חולון.

במה אנחנו מאמינים….

IMG_1846חברת מ.א אוטומטים פרצה לתחום האוטומטיים בשל אימוץ סטנדרט שירות קפדני שאין שני לו בישראל .אנו בחברת מ.א אוטומטים רואים לנגד עיננו את צרכי הלקוח ומחויבים בצורה בלתי מתפשרת למתן שירות מהיר , מקצועי ואמין , תוך שימת דגש על חדשנות הן בתחום הטכנולוגי והן למול צרכי השוק ולקוחותינו. כל זאת מושג על ידי הצבת מכונות מהמתקדמות בעולם , הכשרת סגל עובדים הטוב מסוגו , אכיפת מנגנון "אפס תקלות" על כל מערך התפעול ומיסוד נורמות שירות ומענה מיידי לצרכי הלקוחות 24 שעות ביממה .

המכונות והמותגים

hot_drink_machineהמכונות האוטומטיות של חברת מ.א אוטומטים הינן מהמתקדמות בישראל הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינת הנדסת האנוש ופשטות ההפעלה. המכונות חדשניות , נוחות להפעלה ומצוידות במנגנון עודף "אפס תקלות" לכל מטבע ישראלי. נפחי המכונות גדולים על מנת לספק מגוון רחב של מוצרים ללקוח , המכונות בעלות מנגנון עמידות למים, מוגנות מפני חבלה בזדון ומבוטחות על פי חוק.

החברה מספקת ללקוחותיה את המוצרים האיכותיים והמובילים בשוק המזון הישראלי במחירים ללא תחרות, חברות כגון : קוקה קולה , טמפו , ספרינג , שטראוס , אוסם ועלית.

בד בבד לאספקת מגוון רחב של מוצרים טריים במחירים זולים ללקוחותינו, אנו מקפידים על מנגנון בקרת איכות כחלק בלתי ניפרד מתפיסת עולמנו כנותני שירות.